°C

Pierwsze noworoczne wydanie programu 'Same Dobre' z kolejnym zielonogórskim głosem!

 

Najświeższe wydanie audycji poświęciliśmy nagraniom kilku ostatnich tygodni. W okresie okołoświątecznym pojawiło się ich naprawdę dużo, m.in. wzruszająca 'Nina's Song' grupy Travis, klimatyczny Liam Gallagher z 'All You're Dreaming Of', fascynujący The Dziemians z F. Garndnerem w 'Till The End', sporo artystów z Wysp Brytyjskich, ciekawe produkcje Kasi Moś i Mai Hyży, niebywała kooperacje Tymka z Kubą Karasiem i Wojtkiem Urbańskim, czy nowa propozycja z EP Dezydery. Dziś jednak Waszej uwadze polecamy młodziutką zielonogórzankę Magdalenę Frątczak. To właśnie z nią udało nam się dziś porozmawiać i pokazać Wam małą cząstkę jej świata.

Piosenka Magdaleny Frątczak dotarła do nas drogą elektroniczną. To było trochę tak jak w jednym z talent show, kiedy słyszymy tylko wykonanie, nie mamy żadnej wiedzy na temat osoby, którą nagle widzimy – do mnie trafił właśnie wideoklip – a potem mamy szansę kawałek po kawałku układać wszystkie informacje w całość.

– Moja przygoda z muzyką trwa od dzieciństwa, to moja największa miłość i lek na wszystko. Śpiewam od dziecka a marzenie żeby w końcu coś z tym zrobić wciąż jest aktualne, więc pomyślałam dlaczego nie spróbować – napisała Magda, w krótkiej autoprezentacji.

Z tą muzyką było jej różnie po drodze, studiowała biologię, więc pauzowała, teraz pracuje po przebranżowieniu w księgowości. Muzyka do niej jednak wróciła.

– Mateusz na bazie mojego wokalu stworzył muzykę a mixem i masteringiem zajął się już inny profesjonalista. Jeśli chodzi o dalsze plany, obecnie pracuję i studiuję co sprawia, że mam mało czasu, ale każdą wolną chwilę poświęcam na muzykę i pisanie, mam już coś nowego ale jest to troszkę rozgrzebane. Chciałabym żeby ktoś mnie zauważył, to mój pierwszy singiel więc i tak jestem bardzo zaskoczona pozytywnym odbiorem.

 

Co zagraliśmy dziś w audycji? Oto pełna lista:

LIAM GALLAGHER All You’re Dreaming Of
YUNGBLUD Mars
TULIA Burza
SAM FISCHER For Now
CLINTON KANE Remember The Mornings
SOUND 'N' GRACE Fale
CHILDE Two Thirds
TRAVIS Nina’s Song
VOO VOO; KRZYSZTOF ZALEWSKI W Dzikie Wino Zaplątani
HRVY Baby, I Love Your Way
ALEX IZENBERG Love
CHRIS CORNELL Watching The Wheels
KASIA MOŚ Ślad
THE DZIEMIANS; FIONN GARDNER Till The End
NOTHING NOWHERE Fake Friend
TYMEK; KUBA KARAŚ; WOJTEK URBAŃSKI Oczko W Głowie
INDOCHINE; CHRISTINE AND THE QUEENS 3 Sex
KARIN ANN I Yearn For Agony
LENA Las Myśli
EMILY BURNS; JP COOPER Is It Just Me?
GIZMO VARILLAS Burning Bridges
MAJA HYŻY Chcę Odkrywać
FLETCHER Last Laugh
TAYLOR SWIFT Willow
PAWEŁ DOMAGAŁA Synku Mój
BASTILLE; KENNY BEATS Goosebumps
TEXAS: WU-TANG CLAN Hi
DEZYDERY Cisza W Lesie
DYLAN FRASE Losing Sleep

 

Polecamy się w przyszłym tygodniu po 18.00! Tytuły z naszymi rekomendacjami znajdziesz tu i na antenie od poniedziałku do piątku o 9.45 i 14.45. Zapraszamy na 97,1 FM!


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku