°C

MEGHAN TRAINOR; EARTH, WIND & FIRE / MILEY CYRUS; STEVIE NICKS

Sony Music
MEGHAN TRAINOR; EARTH, WIND & FIRE Holidays

’A Very Trainor Christmas' to nowy, świąteczny album Meghan Trainor.

Artystka mówi o płycie tak: – Jestem dzieckiem świąt i od zawsze moim marzeniem było wypuszczenie świątecznego albumu. To, że robię to wspólnie z rodziną jest jeszcze lepsze! Utwory nagrane z moimi bliskimi to wspomnienia, które zostaną ze mną na zawsze. Będę mogła odtwarzać je w nieskończoność. Earth, Wind & Fire oraz Seth McFarlane to nasi ulubieni artyści – dosłownie traktujemy ich jak świętych – więc to że znaleźli się na albumie wydaje się wprost niemożliwe. To najlepszy świąteczny prezent!

 

 
 
MILEY CYRUS; STEVIE NICKS – Edge of Midnight (Midnight Sky Remix)

Miley Cyrus wydała prawdziwą niespodziankę – remix swojego singla 'Midnight Sky' ze Stevie Nicks! Nowa wersja to mash-up utworu Miley oraz przeboju 'Edge Of Seventeen' Stevie Nicks z 1982 roku! Hit 'Edge Of Seventeen' Stevie Nicks, wokalistki legendarnej grupy Fleetwood Mac, zainspirował Miley do stworzenia swojego utworu. Miley od początku przyznawała, że Stevie Nicks jest jedną z jej największych inspiracji przy pracy nad nowym albumem. Okazało się, że podobieństwa między dwoma utworami nie były przypadkowe, a Stevie Nicks dała Miley Cyrus zielone światło i pobłogosławiła premierę 'Midnight Sky'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku