°C

DOGRYWKA: Co za weekend, ile meczów i zawodów…

Dogrywka
 

DOGRYWKA na 97.1 fm to dziś potężna dawka sportu zielonogórskiego. Najwięcej o koszykówce...

To już w I części, a tu Łukasz Koszarek o perypetiach koronawirusowych, ale też trenerzy Zastalu ZG i Stali Ostrów i tymczasowy kapitan zielonogórskiej drużyny – Marcel Ponitka. 

Piłka nożna w Dogrywce to rozmowa z jednym z trenerów Lechii Zielona Góra Michałem Sucharkiem o 3 wygranej z rzędu w 3 lidze – tym razem z Polonią Nysa. 

Piłka ręczna – Cyprian Kociszewski opisuje zwycięstwo AZSu UZ Zielona Góra z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie:

Dużo o siatkarskim incydencie, do którego doszło podczas meczu, który odbył się kilka dni temu w II lidze siatkówki. Hubert Mańko z Sobieskiego Żagań w jednej z akcji brutalnie zaatakował Roberta Bittnera z AZSu Zielona Góra. Ten ostatni ma teraz złamaną rękę. 

W programie też pięciobojowe ME U24 i podsumowanie i ocena startu Polaków i zawodników ZKSu Drzonków.

Trener Jacek Miciul z Towarzystwa Pływackiego ZG opowie nam o GP Polski w wykonaniu pływaków tego klubu, a również podsumuje starty Jakuba Skierki w International Swimming League w Budapeszcie. 

Na koniec boks i Kinga Szlachcic z SKF Boksing Zielona Góra i jej rozczarowujące mistrzostwa Polski…

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku