°C

Dziś o gorącej premierze, a zarazem wymarzonym prezencie dla fanów mocnego grania!

 

W naszym piątkowym cyklu jak zwykle garść, całkiem spora, piosenek nie do przegapienia. Dziś pokłonimy się Bossowi, jego 20 krążek 'Letter To You' trafił niedawno na rynek płytowy, na opublikowanie swojego 17 albumu zdecydowali się też zaczepnie - 13. w piątek - muzycy AC/DC! Nie zabraknie zniewalających duetów Renaty Przemyk z Igorem Herbutem, czy Kayah z Marią Sadowską. Będzie bardzo poetycka Julia Pietrucha, z nowego albumu, odsłonimy też nowe nagrania, a wydał dwa dokładnie - Stievie Wondera.

Udostępnić nowe piosenki z okazji 26 urodzin syna? Oba utwory są zapowiedzią nowego labelu Artysty, który powstał we współpracy z Republic Records/Universal Music Group. Dziś jednak pomimo kuszącego zestawu tytułów wszystkie oczy skupione są na jednym, bardzo jaskrawo połyskującym z okładki szyldzie!

Dziś na ustach wszystkich jest hasło 'Power Up! Po 6 latach przerwy muzycy sprawili fanom fajny przedświąteczny prezent i wydali 13., w piątek swój 17 w karierze krążek.

Od kilku dni AC/DC skutecznie podgrzewali atmosferę, aby wystrzelić z nowym singlem 'Shot In The Dark', który współtworzyli Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Z zespołem przy najnowszej płycie współpracował znany wszystkim fanom producent – Brendan O’Brien. Ten sam, którego możemy kojarzyć z 'Black Ice' z 2008 roku i 'Rock Or Bust' z 2014 roku. Najnowsze wydawnictwo składa się z 12 utworów i możemy mieć pewność, że usłyszymy na nim charakterystyczne brzmienie legendarnego zespołu.

Album 'Power Up' ukazuje się w wielu wersjach. Ciekawostką jest limitowana edycja Deluxe, która zawiera specjalny neonowy napis i wbudowany głośnik, z którego będzie można usłyszeć piosenkę 'Shot In The Dark'. Wewnątrz znajdziemy m. in. książeczkę z unikatowymi zdjęciami.

 

 

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów w historii rocka. Grupa sprzedała ponad 200 milionów albumów na świecie! AC/DC zostali przyjęci do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku. Oprócz tego zespół w 2010 zespół zgarnął nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance za utwór 'War Machine'.

 

Co zagraliśmy dziś w audycji? Oto pełna lista:

RENATA PRZEMYK; IGOR HERBUT Kochana
LESLIE ODOM JR.; SIA Cold
STEVIE WONDER; RAPSODY; CORDAE; CHIKA; Cant' Put In The Hands Of Fate
WOJTEK CUGOWSKI Nie Czekaj Na Znak
MARINA KAYE Alone
JULIA PIETRUCHA With The Wind
MAN’iek Spokój
HARRY STYLES Golden
KSI; CRAIG; DIGITAL FARM ANIMALS Really Love
BARANOVSKI; TEN TYP MES Wolność
BRUCE SPRINGSTEEN Burnin Train
BRUCE SPRINGSTEEN Janey Needs A Shooter
NANGA Smutne Lato
THE VAMPS Better
KYLIE MINOGUE I Love It
AGNIESZKA WIECHNIK Siła Kobiet
RAYE Love Of Your Life
PALOMA FAITH Gold
JANEK TRACZYK Bezpieczny Ląd
AC/DC Shot In The Dark
AC/DC Code Red
AC/DC Through The Mists Of Time
SYLWIA LIPKA; S. CZURAJ; J. GRABOWSKA Dlaczego Nie?
CARLIE HANSON; LIL WEST Fires
SAWEETIE; JHENE AIKO Back To The Streets
LIBER Olo!
MEDUZA; DERMOT KENNEDY Paradise
MARIA SADOWSKA; KAYAH Kocham Cię
MAROON 5; POPCAAN Nobody’s Love – Remix

 

Polecamy się w przyszłym tygodniu po 18.00! Tytuły z naszymi rekomendacjami znajdziesz tu i na antenie od poniedziałku do piątku o 9.45 i 14.45. Zapraszamy na 97,1 FM!


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku