°C

DAVID GUETTA; SIA / JAKE BUGG

Warner Music
DAVID GUETTA; SIA Let’s Love
 
Po zgromadzeniu ponad 2 miliardów streamów z poprzednich kooperacji, David Guetta i Sia, ponownie połączyli siły przy nowym singlu ‚Let’s Love’.

Duet zdobył wiele szczytów list przebojów, odkąd po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i stworzył megaprzebój ‚Titanium’. Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. 

Nowy singiel został wyprodukowany i nagrany podczas tegorocznej izolacji. Piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie. W tym roku David Guetta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii dzięki streamowanym na żywo występom w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów.

 

 

JAKE BUGG Rabbit Hole

Jego debiutancki album, zatytułowany po prostu ‚Jake Bugg’ osiągnął 1. miejsce na UK Albums Chart. W wieku 16 lat napisał swoje pierwsze piosenki inspirowane takimi artystami, jak m.in. The Beatles, Oasis, The Everly Brothers, Donovan, Bob Dylan czy Jimi Hendrix.

‚Rabbit Hole’ zostało napisane i nagrane w Los Angeles wraz z Tobiasem Jesso Jr. oraz Andrew Wellsem (Ellie Goulding, Jason Mraz. Rozpoczynający się podniosłym gitarowym riffem, numer łączy koncepcyjne, a zarazem szczere wersy. 

Zaledwie 26 letni i posiadający już na koncie 4 albumy i liczne hity, pomimo młodego wieku Jake Bugg ma bogate życiowe doświadczenia, którymi dzieli się ze swoimi słuchaczami dodając do nich odrobinę humoru.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku