°C

Oto, czego nie powinniście przeoczyć w kolejnym październikowym tygodniu!

Paulina Gołębiowska
 

Dziś pełna koncentracja na krótkim, ale szalenie interesującym albumie Marii Sadowskiej, sporo nagrań, które Artyści nagrywali w czasie globalnego lockdownu, przekazy które mają nam dodać otuchy, do tego garść zaskakujących zapowiedzi płytowych i ... Ona - Paulina Gołębiowska!!!

Śpiewa, pisze, gra, komponuje. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Jej specjalność to wokalistyka jazzowa. Z wyróżnieniem zakończyła edukację na kierunku jazz i muzyka estradowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończyła również studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie fortepianu klasycznego. Obecnie wykładowca wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Jest finalistką muzycznego show 'Bitwa na głosy'. To wydarzenie zainicjowało współpracę koncertową z ikoną światowej wokalistyki jazzowej – Urszulą Dudziak. Paulina występowała też z Henrykiem Miśkiewiczem, Jarosławem Śmietaną, Andrzejem Dąbrowskim, Krzysztof me Kiljańskim, Wojciechem Myrczkiem, Januszem Szromem, Dariuszem Kozakiewiczem (Breakout, Perfect), Jackiem Krzaklewskim (Banda i Wanda, Perfect), czy wieloletnią gitarzystką Michaela Jacksona – Jennifer Batten.

Teraz pracuje nad autorskim projektem Pauliny we współpracy z Tomaszem Jędrzejewskim. Na razie mamy singla. W planach na przyszły rok płyta, są także … koncerty.

 

 

Co zagraliśmy dziś w audycji? Oto pełna lista:

JENNIFER LOPEZ; MALUMA Pa Ti
ANNA JURKSZTOWICZ; ANDRZEJ PIASECZNY Kochanie Ja Nie Wiem
KEITH URBAN; PINK One Too Many
GORILLAZ; ELTON JOHN; 6LACK The Pink Phantom
DE MONO Tanna
BTS Dynamite
MELANIE C Overload
SOUND’N’GRACE Bliżej
MATT SIMONS Better Tomorrow
MIDNIGHT OIL Gadigal Land
IRA Za Późno Już
RENATA PRZEMYK; ARTUR ANDRUS Nie Mam Żalu
AMERICAN AUTHORS Brick By Brick
SMITH & THELL Year Of The Young
PATRYCJA KOSIARKIEWICZ Oliwka
PAULINA GOŁĘBIOWSKA Strzał
PURPLE DISCO MACHINE;SOPHIE &THE GIANTS Hypnotized – Roosevelt Remix
CLEAN BANDIT; MABEL; 24 GOLDN Tick Tock
AC/DC Shot In The Dark
BISHOP BRIGGS We Will Rock You
MARIA SADOWSKA Marakeczi
MARIA SADOWSKA Początek Nocy
TOM PETTY Leave Virginia Alone
STEVIE WONDER;. GARY CLARK JR. Where Is Our Love Song
IWONA WĘGROWSKA Nie Potrafię Kochać Mniej
GARY BARLOW; MICHAEL BUBLE; YATRA Elita
ROXEN How To Break A Heart
POWFU Stay4ever

 

Polecamy się w przyszłym tygodniu po 18.00! Tytuły z naszymi rekomendacjami znajdziesz tu i na antenie od poniedziałku do piątku o 9.45 i 14.45. Zapraszamy na 97,1 FM!


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku