°C

BTS / SONIA MASELIK

Sony Music Polska

BTS Dynamite

Globalne supergwiazdy – koreański zespół BTS – przesyłają nieco nadziei całemu światu wraz premierą nowego, disco popowego singla ‚Dynamite’. BTS śpiewają z radością i pewnością siebie, chwaląc te małe rzeczy w życiu, które sprawiają, że życie jest wyjątkowe oraz wartościowe. Celem piosenki jest dodanie światu tak potrzebnej energii w czasach pandemii COVID-19. Utwór powstał we współpracy z Davidem Stewartem i Jessicą Agombar, znanymi z ‚What A Man Gotta Do’ Jonas Brothers oraz ‚I Love You’s’ Hailee Steinfeld. Pełna energii piosenka to pierwszy utwór BTS nagrany w całości po angielsku. 

 

 

SONIA MASELIK Nie Mów Nic Nikomu

Sonia Maselik to wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach, gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. 
‚Nie Mów Nic Nikomu’ to jej najnowszy singiel, a zarazem nowy muzyczny rozdział. W tym utworze wokalistka w sposób humorystyczny opowiada o tym, że nie warto przejmować się hejtem oraz plotkami jakie czasem powstają na nasz temat. Piosenka łączy w sobie elementy pop-u oraz stylu retro z lat 60-tych. Zabawny tekst, szybki rytm, zapamiętywane i melodyjne frazy oraz wesołe akordy wprowadzą słuchacza w pozytywny nastrój. Stworzona została we współpracy z producentami MAVOOI oraz PUK Music.

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku