°C

DOGRYWKA: Zastal zatrudnia, Falubaz2020, Lechia na remis, ASW Knockout i worek medali, ZKS, Skierka

Dogrywka
 

Jak zawsze w poniedziałek mamy DOGRYWK E na 97.1 fm. Dziś aż 6 dyscyplin sportu.

Zaczynamy od koszykówki – z Żanem Tabakiem rozmawiamy o Covidzie-19 w jego zespole, w sporcie, ale tez o świeżo zatrudnionym nowym obrońcy Zastalu:

Najwięcej miejsca zajmuje w programie żużel – prezes Falubazu Wojciech Domagała podsumowuje sezon 2020 i mówi czy jest zadowolony z 4 pozycji Falubazu w PGE Ekstralidze:

Piłka nożna to Lechia ZG i remis ze Ślęzą Wrocław na wyjeździe – II trener Michał Sucharek powie, czy zespół jest z tego zadowolony:

Kolejny sport to tenis stołowy – ZKS Palmiarnia ZG przegrał dwa ważne mecze w Supelidze i ma nikłe szanse na utrzymanie choć do końca sezonu jeszcze dużo czasu i kolejek:

Kickboxing to ASW Knockout ZG i świetny występ ekipy Tomasza Paska na kolejnych mistrzostwach Polski:

Na koniec pływanie i Jakub Skierka z TP Zielona Góra, który zadebiutował w Budapeszcie w International Swimming League:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku