°C

SHERYL CROW / TONI BRAXTON

SHERYL CROW In The End
Sheryl Crow prezentuje nowy utwór ‚In The End’. To drugi w tym roku wydany singiel. Artystka znalazła sposób na uczczenie rocznicy wydania swojego 11. albumu studyjnego ‚Threads’, który ukazał się 30 sierpnia 2019 roku. Jak wspomniała wcześniej Crow ‚Threads’ prawdopodobnie był jej ostatnim albumem i zamiast tego chce skupić się na wydawaniu pojedynczych utworów.
 
 
TONI BRAXTON Dance
Laureatka wielu nagród Grammy Toni Braxton zrobiła ostatnio fanom niespodziankę, udostępniając nowy utwór ‚Dance’. Piosenkarka przyznała, ze czas spędzony w kwarantannie spędziła bardzo kreatywnie i chce się tym podzielić z fanami. Już pod koniec sierpnia 2020 roku do sprzedaży trafi album ‚Spell My Name’. Ostatni album Toni Braxton ‚Sex & Cigarettes’ ukazał się w 2018 roku. 
 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku