°C

NATALIA NYKIEL / AVA MAX / SMOLASTY; EWA FARNA

Universal Music Polska
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, na 2020, czasie obecnym skończywszy. Pora na kolejne hity, tym razem te bieżące, wciąż gorące!

Zapraszamy do ostatniego tygodniowego głosowania! Zestaw nominowanych zasilają hity Natalii Nykiel, Ava Max i Smolastego w duecie z Ewą Farną! Na hity z 2020 głosujemy do północy w niedzielę!

NATALIA NYKIEL Atlantyk
 
-Z premedytacją zrobiłam go najprościej jak się dało. Piosenka ‚Atlantyk’, który powstał w stylu… country. Dlaczego piosenkarka zdecydowała się na tak niespodziewany eksperyment muzyczny?  -Tę piosenkę zrobiłam z premedytacją najprościej jak się dało, ale włożyłam w nią całe serce. Mam nadzieję, że ludzie to docenią – twierdzi Natalia Nykiel.
 

 
 
AVA MAX Kings & Queens
 
Utwór wydany jako piąty singel promujący debiutancki album Avy ‚Heaven & Hell’. Utwór został napisany przez Avę, Brett McLaughlin, Desmonda Childa, Henry’ego Waltera, Hillary Bernstein, Jakke Erixon, Madison Love, Mimozę Blinsson i dwóch producentów piosenki, którymi są Cirkut i RedOne. Tekst piosenki jest o wzmocnieniu pozycji kobiet.
 

 
 
SMOLASTY; EWA FARNA Pełnia
 
– Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia – mówi o współpracy Ewa Farna. Ewa Farna jest bardzo zadowolona z efektów współpracy ze Smolastym. W przeszłości wokalistka miała okazję już współpracować z innym polskim raperem. W 2017 roku nagrała singiel „Echo” z KaeNem.
 

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek 18. września o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku