°C

SANAH/ POWFU; BEABADOOBEE / STASHKA

Sony Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, na 2020, czasie obecnym skończywszy. Pora na kolejne hity, tym razem te bieżące, wciąż gorące!

Rozpoczynamy kolejne, ostatnie tygodniowe głosowanie! Zestaw nominowanych otwierają Sanah, Powfu z Beabadoobee i Stashka! Na hity z 2020 głosujemy do północy w niedzielę!

SANAH Szampan

‚Szampan’ był pierwszym singlem Sanah z jej debiutanckiego albumu ‚Królowa Dram’. Kompozycja znalazła się na 1. miejscu listy AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Nagranie otrzymało w Polsce status potrójnie platynowego singla, przekraczając liczbę 60 tysięcy sprzedanych kopii.

 
POWFU; BEABADOOBEE Coffe For Your Head
 
W ty, roku ukazał się nowy utwór kanadyjskiego rapera Powfu zatytułowany ‚Death Bed (Coffee for Your Head)’, to ten z gościnnym udziałem filipińsko-brytyjskiej piosenkarki Beabadoobee. Singiel zawiera sampel kawałka ‚Coffee’ z 2017 roku autorstwa Beabadoobee, właśnie. Najwyższa pozycja na amerykańskiej liście Billboard Hot 100, to nr 23, nagranie zajęło także pozycję 15 na polskiej liście Polish Airplay Top 100.
 

 
STASHKA Tylko Sen

Debiut fonograficzny ma już dawno za sobą. Na początku 2020 roku Kasia zabrała nas w podróż w czasie. Prace nad wydaniem kolejnej płyty trwają.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek 18. września o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku