°C

P!NK / BEYONCE / SHAKIRA

Sony Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 14 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2207 i 2008 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2009!

Komplet piosenek w głosowaniu! Dziś dorzucamy ostatnie tytułu. To piosenki P!nk, Beyonce i Shakira! Na hity z 2009 głosujemy do północy w niedzielę!

P!NK Funhouse

‚Funhouse’ jest piątym studyjnym albumem P!nk. Po oficjalnej premierze krążek zajął pierwszą pozycję na listach w sześciu krajach, m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Holandii oraz w Wielkiej Brytanii, a debiutował na pozycji 2 w krajach takich, jak Niemcy, Irlandia, Francja oraz Stany Zjednoczone.

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Pink wyjaśniła, o czym traktuje utwór tytułowy. Do utworu zrealizowano wideoklip. Tony Kanal, twórca tekstu do utworu i jego producent, wystąpił w klipie w charakterze pianisty. 

 
 
BEYONCE Sweet Dreams

‚Sweet Dreams’ pochodzi z trzeciego albumu Artystki ‚ I Am… Sasha Fierce’. Singel odniósł duży sukces komercyjny plasując się na szczycie listy w Nowej Zelandii, a także w czołówkach notowań w m.in.: Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii oraz Stanach Zjednoczonych.

 
 
 
SHAKIRA She Wolf

W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone wokalistka zdradziła, że ‚pomysł na stworzenie utworu pojawił się zupełnie niespodziewanie. Tego dnia byłam w studiu w złym nastroju. Nagle do mojej głowy wpadł pomysł, usiadłam w kącie i napisałam słowa oraz muzykę w zaledwie dziesięć minut. Obraz kobiety-wilkołaka po prostu zrodził się w mojej głowie, zaś potem zorientowałam się, że wyję i sapię jak wilk’.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku