°C

LADY GAGA / PRZEMEK PUK / AFROMENTAL

Warner Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 14 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2207 i 2008 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2009!

Już 12 piosenek w propozycjach! W głosowaniu dziś także hity Lady Gagi, Przemka Puka i formacji Afromental! Na hity z 2009 głosujemy do północy w niedzielę!

LADY GAGA Paparazzi

‚Paparazzi’ jest piątym singlem amerykańskiej Lady Gagi z jej debiutanckiego albumu ‚The Fame’. Utwór osiągnął pozycję w pierwszej piątce w Australii, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Został uznany za najbardziej rozpoznawalną piosenkę z płyty.

 
 
 
PRZEMEK PUK Chyba Mnie Znasz
 
Przemek Puk jest absolwentem Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Popularność przyniósł mu udział w telewizyjnym programie ‚Fabryka Gwiazd’. Klip do singla ‚Chyba Mnie Znasz’ został zrealizowany w jednym z hoteli w Zielonej Górze.
 

 
 
AFROMENTAL Radio Song
 
‚Playing With Pop’ – drugi album zespołu Afromental to ydawnictwo dwupłytowe, pierwsza płyta zawiera piosenki z pierwszego albumu (The Breakthru), druga zawiera materiał premierowy.

Wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku hip-hop/R&B. Płyta uzyskała w Polsce status złotej sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

W 2009 członkowie zespołu zagrali w drugim sezonie serialu ’39 i pół’, w którym zaprezentowali premierowe nagrania. Nagrali również piosenki do filmu ‚Kochaj i Tańcz’.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 3. lipca o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku