°C

ROBBIE WILLIAMS / ANIA WYSZKONI / THE PUSSYCAT DOLLS

Universal
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 14 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2207 i 2008 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2009!

Kolejne 3 tytuły w głosowaniu! Dziś głosujecie także na hity Robbiego, Ani Wyszkoni i grupy The Pussycat Dolls! Na hity z 2009 głosujemy do północy w niedzielę!

ROBBIE WILLIAMS You Know Me

Piosenka jest drugim oficjalnym singlem z 8 krążka Robbiego Williamsa ‚Reality Killed The Video Star’. Po niezbyt udanym sukcesie poprzedniej płyty, wydanie tego albumu komentowano jako wielki come back Artysty. Obok singla ‚Bodies’ i ‚ Morning Sun’ popularności przysporzył mu także tytuł ‚You Know Me’, oparty na francuskiej piosence ‚Voila’..

 
 
ANIA WYSZKONI Czy Ten Pan i Pani

To pierwszy singel pochodzący z debiutanckiego solowego albumu Anny Wyszkoni ‚Pan i Pani’. Twórcą zarówno słów, jak i muzyki do piosenki jest Wojciech Klich. Piosenka zdobyła Srebrną Premierę w konkursie Premier na 46. KFPP w Opolu.

 
 
 
THE PUSSYCAT DOLLS Hush Hush; Hush, Hush

‚Hush Hush’ to piosenka (ballada) zespołu The Pussycat Dolls stworzona na ich drugi studyjny album ‚Doll Domination’.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 3. lipca o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku