°C

DANZEL / KOMBII / MARIO WINANS; P. DIDDY; ENYA

Universal Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już dziewięć rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2004!
12 tytułów w głosowaniu! Tym razem polecamy przebój Danzela, grupy KomBII oraz Mario Winansa! Na hity z 2004 głosujemy do północy w niedzielę!

DANZEL Pump It Up

Rozpoczynał karierę muzyczną jako wokalista i basista, a później śpiewał w chórkach. W 2003 został jednym z 20 finalistów belgijskiej edycji programu Idol. Pod koniec roku wydał swój pierwszy singiel ‚You Are All Of That’. Rozgłos jednak uzyskał po wydaniu drugiego singla ‚Pump It Up!’ Utwór okazał się hitem europejskich dyskotek, notując wysokie miejsca na światowych listach przebojów, szczególnie w zestawieniach przebojów muzyki klubowej. 15 listopada 2004 wydał debiutancki album studyjny zatytułowany ‚The Name Of The Jam’.

 
 
 
KOMBII Sen Się Spełni

W roku 2003 zespół Kombi reaktywował się jako KombII. W skład formacji weszli Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta, nie dołączył natomiast Sławomir Łosowski. Muzycy postanowili nie tylko wykonywać stare utwory Kombi w nowych aranżacjach, ale także tworzyć nowe numery, nawiązujące stylistycznie i artystycznie do dokonań Kombi z lat 1976-1992.
Premierowy album KombII – ‚c.d.’ ukazał się w październiku 2004 roku. Jak przyznał Grzegorz Skawiński, płyta była przeznaczona dla słuchaczy pamiętających przeboje Kombi z tego okresu, jak i do osób młodych, którzy nie znają tych nagrań. Płytę promował utwór ‚Sen Się Spełni’.

 
 
MARIO WINANS, P. DIDDY; ENYA I Don’t Wanna Know

Mario wydał swój drugi solowy krążek ‚Hurt No More’ w 2004 roku. Nagranie ‚I Don’t Wanna Know’ było pierwszym singlem z tego albumu. W nagraniu oprócz wmiksowania dwóch sampli, pojawia się rap Puff Daddy;ego, słychać także wokal Enyi.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 29. maja o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku