°C

BLUE CAFE / BAJM / ANITA LIPNICKA; JOHN PORTER

Warner Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już osiem rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 i 2002 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2003!

Komplet w głosowaniu! Dziś do plebiscytu dołączają piosenki Blue Cafe, Bajm i Anita Lipnicka z Johnem Porterem! Na hity z 2003 głosujemy do północy w niedzielę!

BLUE CAFE Do Nieba

Formacja Pawła Ruraka-Sokala wydała w 2003 roku podwójny album ‚Demi-Sec’ Promowały go single ‚Love Song’, ‚Złość’ oraz piosenka ‚Do Nieba’.

 
BAJM Myśli i Słowa

Dziewiąty album studyjny zespołu Bajm trafił na rynek 28 sierpnia 2003 roku i już w dniu premiery zyskał status platynowej płyty. Album spędził na liście OLiS 59 tygodni.

ANITA LIPNICKA & JOHN PORTER Bones Of Love

Album ‚Nieprzyzwoite Piosenki’ został nagrany przez dość niezwykły duet, wtedy także życiowy. Duet wspomagali muzycy amerykańscy i brytyjscy, mający na koncie współpracę z Robbiem Williamsem, Markiem Knopflerem i Davidem Bowie, oraz dwaj Polacy. Na pierwszym singlu ukazał się utwór ‚Bones of Love’.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

 
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku