°C

Wirtualne dni otwarte w instytucie budownictwa UZ

fot. M. Czechowska
 

Instytut Budownictwa Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na wirtualne dni otwarte. W najbliższy piątek w godz. od 7.00 do 20.00 każda zainteresowana osoba będzie mogła zapoznać się jak działa instytut budownictwa za pomocą przekazu on line.

Ewa Sapeńko, rzeczniczka uniwersytetu zaznacza, że oprócz specyfiki pracy instytutu będzie można zasięgnąć informacji na temat kadry naukowej, konferencjach naukowych oraz kierunkach studiów:

Na facebookowym profilu instytutu budownictwa utworzono wydarzenie, a organizatorzy zapraszają od uczestnictwa wszystkich zainteresowanych. Tegoroczne Dni Otwarte Instytutu Budownictwa, zaplanowane były na 8 kwietnia, ale ze względu na pandemię koronawirusa nie odbędą się w tym terminie.

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku