°C

Pasażerowie MZK łamią zasady sanitarne

fot. M. Czechowska
 

Słuchaczka informuje o nieprzestrzeganiu przez osoby korzystające z MZK zasad sanitarnych.

Otrzymaliśmy wiadomość, że dziś w autobusie nr 8, o 5:01, pasażerowie „siadali gdzie chcieli”. Przypomnijmy, obecnie należy zostawić co najmniej 1 miejsce wolne z przodu i z tyłu, aby zachować bezpieczny odstęp od innych pasażerów. – Nie możemy nic z tym zrobić – twierdzi wicedyrektor MZK, Robert Karwacki:

MZK wysłał na miejskie ulice autobusy przegubowe. W pojazdach może przebywać tylko 50% pasażerów względem wszystkich miejsc siedzących. Wicedyrektor MZK apeluje, żeby w obecnej sytuacji ograniczyć korzystanie z miejskiej komunikacji do minimum:

Miejski Zakład Komunikacji planuje wprowadzenie dodatkowych informacji sanitarnych na monitorach w autobusach. Przypomnijmy ponadto, że MZK codziennie dezynfekuje pojazdy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku