°C

Piotr Grudzień i Tomasz Jakimczuk ze złotymi medalami w Polish Para Open

Start ZG
 

We Władysławowie odbył się międzynarodowy turniej kwalifikacyjny tenisa stołowego osób niepełnosprawnych – Polish Para Open 2020. Był to punktowany turniej dla zawodników walczących o kwalifikacje na Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020.

W zawodach wystąpili tenisiści stołowi Startu Zielona Góra: Piotr Grudzień, Igor Misztal i Marcin Skrzynecki oraz Tomasz Jakimczuk. Nasi zawodnicy zdobyli we Władysławowie 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy). Złoty medal wywalczył Tomasz Jakimczuk (klasa 1-2, gra na wózkach inwalidzkich) w grze drużynowej. Poza konkurencją był Piotr Grudzień (klasa 8), który w grach indywidualnych wygrał wszystkie swoje spotkania, a w finale pokonał Brytyjczyka Billego Shiltona 3:0:


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku