Stelmet odpada z PP – jak można było tak przegrać półfinał?

Koszykarze Stelmetu zaszokowali dzisiaj w Warszawie - prowadząc na 7 minut przed końcem półfinału Pucharu Polski 13 punktami oddali właściwie awans Polskiemu Cukrowi Toruń przegrywając końcówkę 2-18.

Trener Żan Tabak i grający bardzo dobre spotkanie Łukasz Koszarek tak podsumowali porażkę(oryginał i tłumaczenie):

Radio Zielona Góra zapytało na konferencji prasowej trenera Stelmetu, czy nie popełnił błędu ściągając w IV kwarcie w 34 minucie Koszarka, który świetnie prowadził grę zespołu i zdobywał w tej części meczu sporo punktów.

Tabaka pytaliśmy też, czy mimo porażki może po warszawskim turnieju powiedzieć, że zespół idzie w dobrym kierunku…

I tu odpowiedź na poprzednie pytanie:

Tabak dostał też pytanie, czy ostatnie porażki w meczach z Astorią i z torunianami po 15 wygranych z rzędu w PLK pokazują, że „coś jest nie tak z zespołem”: