°C

Stelmet wypuścił z rąk awans do finału PP!

J. Białogłowy
 

Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra mieli awans do finału rozgrywek o Puchar Polski na wyciągniecie ręki. Niestety w meczu półfinałowym, który został rozegrany w Warszawie, Stelmet przegrał z Polskim Cukrem Toruń 69:72 mimo, że na 7 minut przed końcem zielongórzanie prowadzili różnicą 13 punktów i grali koncertowo.

Pierwsza połowa wyrównana. Po I kwarcie 20:16. W drugiej mieliśmy przerwę, bo awarii uległa tablica świetlna. Po 20 minutach tylko 31:29. W trzeciej kwarcie równiez bitwa „kosz za kosz” i po 30 minutach tylko 54:51.

W czwartej nieprawdopodobnej kwarcie nastąpił odjazd zielonogórzan. Świetnie grał kapitan Stelmetu – Łukasz Koszarek. Głównie dzięki jego fantastycznej grze Stelmet uciekł na 7 minut przed końcem gry na 13-punktowe prowadzenie. Po meczu? Nic z tych rzeczy. Torunianie odrobili wszystkie straty! Stelmet stanął i grał fatalnie w końcówce Na niespełna minutę przed końcem Stelmet stracił prowadzenie. Torunianie je utrzymali i wygrali. Nasz zespół przegrał ostatnie 7 minut w stosunku 2:18! 

W niedzielę o Puchar Polski Polski Cukier zagra z Anwilem Włocławek. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku