°C

Jeszcze walczą o czwórkę, ale nie wszystko zależy od nich

fot. Maciej Noskowicz
 

Możliwe, że siatkarze AZS-u UZ rozegrają jutro ostatni mecz w tym II-ligowym sezonie. Zielonogórzanie wybierają się do outsidera - Rosiek Syców.

Akademicy plasują się obecnie na piątym miejscu w tabeli (mają 27 pkt.) i są zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji (Rosiek zamyka tabelę z dorobkiem 6 „oczek”). Jednak do play off mogą wejść wyłącznie w przypadku potknięcia Sobieskiego Żagań (obecnie jest na czwartym miejscu i ma 29 pkt.), który gra u siebie z MUKS-em Milicz (siódme miejsce – 13 pkt.).

O sytuacji AZS-u mówi grający trener zielonogórzan, Wiktor Zasowski:

Zajęcie piątego miejsca, którego zielonogórzanie są już pewni oznacza w grupie czwartej II ligi koniec sezonu. W play-off zagrają cztery najlepsze drużyny, zaś ekipy z miejsc 6.-9. będą rywalizować w play-out.

Mecz w Sycowie rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku