°C

Nabór na kursy zawodowe w CIS

fot. Pixabay
 

Nowy nabór na kursy zawodowe w zielonogórskim Centrum Integracji Społecznej. Jutro rozpoczyna się rekrutacja na zajęcia w grupie szkolącej opiekunów środowiskowych. W kolejnych dniach nabór będzie dotyczył m.in. kursów na pracowników fizycznych i budowlanych.

Rekrutacja potrwa do końca marca – mówi Katarzyna Amrogowicz z Centrum:

Projekt Lepsze Jutro II trwa od października 2018 roku – do tej pory na 136 uczestników kursów, 36 osób znalazło zatrudnienie. Część podjęła dalsze kształcenie.

W tej chwili dobiega końca poprzednia edycja kursów. Jak mówi jedna z uczestniczek, w programie jest  sporo zajęć praktycznych:

Kursy zawodowe w ramach projektu Lepsze Jutro są bezpłatne. Uczestnicy  otrzymują też wsparcie materialne, ubezpieczenie i zwrot kosztów dojazdu.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku