°C

Co dalej z boiskiem w Jędrzychowie?

fot. daniel sawicki
 

Mieszkańcy Jędrzychowa w 2019 roku wygrali boisko w budżecie obywatelskim. Ma stanąć przy ul. Kąpielowej. Szybko jednak okazało się, że tamtejsi mieszkańcy nie chcą mieć pod oknami kompleksu boisk. Twierdzą, że zostali wprowadzeni w błąd, bo najpierw mówiono o boisku, a w grudniu 2019 okazało się, że boisk w ramach kompleksu ma być kilka. To z kolei wiąże się z hałasem i innymi uciążliwościami.

W sobotę, w miejscu gdzie ma stanąć kompleks boisk, doszło do spotkania obrońców inwestycji. Pani Iwona Wieczorek zauważa, że na Jędrzychowie nie ma boiska gdzie dzieci i młodzież miałyby spędzać czas:

Pan Paweł zauważa, że termin konsultacji w sprawie boiska został przekazany mieszkańcom w ostatniej chwili i trudno przedstawić swoje racje. Mieszkaniec ul. Kąpielowej podkreśla też, że wiele osób nie ostało należycie poinformowanych co dokładnie zostanie zbudowane:

W sprawie boiska pojawiła się interpelacja, która będzie rozpatrywana na najbliższej sesji rady miasta.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku