°C

Dwie kolizje, dwie ucieczki

fot. Bartosz Schaefer
 

Trudna, piątkowa noc dla zielonogórskiej policji - dwie kolizje i dwie ucieczki z miejsca zdarzenia.

Pierwsza sytuacja miała miejsce około godziny 23:30 na wiadukcie przy ul. Zjednoczenia. Tam nieznany sprawca uderzył Fordem Ka w barierki, następnie porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak udało nam się ustalić, nie było świadków ani innych uczestników tej kolizji. 

Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 24:00 na ul. Odrzańskiej w zielonogórskiej Łężycy. Tam inny samochód osobowy z dużą prędkością uderzył w srebrnego Opla. Sprawca natychmiast oddalił się z miejsca zdarzenia w stronę osiedla Czarkowo.
Mówią świadkowie kolizji:

Jak poinformował nas dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze – wciąż trwają poszukiwania sprawców obu kolizji, a samochody zostały odholowane na parking policyjny. 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku