°C

Ludde po meczu w Krasnojarsku: Walczymy o playoffy VTB!

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Stelmetu podbili Krasnojarsk pokonując w lidze VTB miejscowy Jenisej. Już są w podróży powrotnej do ZGóry. Ruszyli w nią o 20 czasu polskiego(2 w nocy w Krasnojarsku), polecą do Sankt Petersburga, stamtąd do Berlina i po długiej podróży, we wtorek, zameldują się w Zielonej Górze.

My tymczasem po meczu rozmawialiśmy z Ludde Hakanssonem – Szwed był przeszczęśliwy po wygranej na bardzo trudnym terenie. Do tego mówi wprost – „walczymy o playoff ligi VTB”. Według niego Stelmet pokazał, że może wygrywać i u siebie i na wyjeździe i ma realne szanse na I ósemkę tych rozgrywek.

Po meczu udało nam się dodzwonić też do trenera – asystenta Arkadiusza Miłoszewskiego, który opowiadał nam o spojrzeniu szkoleniowców na dzisiejszy mecz.

Obaj Panowie wystąpili w DOGRYWCE na 97.1 fm!

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku