°C

AZL zaprasza na ciekawe rozmowy przy kawie

azl
 

"O lotnictwie przy kawie" - tak można zatytułować inicjatywę, jaką rozpoczyna właśnie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Chodzi o cykl nieformalnych spotkań, w trakcie których będzie mowa m.in. o tym, czym zajmuje się zielonogórski aeroklub, kto może zostać pilotem oraz w jaki inny sposób można rozwijać swoją lotniczą pasję.

Jak podkreśla Jarosław Gniazdowski, zastępca dyrektora Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, to spotkania dla każdego, ponieważ – jak mówi – lotnictwo ma wiele twarzy:

Jarosław Gniazdowski ma nadzieję, że na rozmowy o lotnictwie przy kawie przychodzić też będą młodzi ludzie, którzy zainteresują się też nowym kierunkiem studiów uruchamianym właśnie na Uniwersytecie Zielonogórskim.

– We współpracy z uczelnią oraz jedną z zielonogórskich szkół średnich chcemy kształcić mechaników lotniczych, bo to bardzo przyszłościowy zawód – wyjaśnia wicedyrektor Aeroklubu Ziemi Lubuskiej:

Pierwsze spotkanie z cyklu „O lotnictwie przy kawie” odbędzie się już w najbliższą środę, 15 stycznia, w zielonogórskim Kawonie. Początek o godz. 17.00 – wstęp wolny, a kawę stawiają organizatorzy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku