°C

Alba najlepsza, GreenStar na 6 miejscu w świetnym turnieju w ZG

fot. Jacek Białogłowy
 

Alba Berlin wygrała międzynarodowy turniej koszykówki chłopców rocznik 2007, który przez weekend odbywał się w hali przy Amelii w Zielonej Górze. W finale zespół ze stolicy z Niemiec pokonał Crvenę Zvezdę Belgrad 76-65.

Na 3 miejscu w turnieju uplasował się Partizan Belgrad. Szóste miejsce zajął gospodarz czyli zespół GreenStar BC Zielona Góra.

MVP turnieju wybrano Mathieu Grujcića z Alby Berlin. Do najlepszej piątki imprezy trafił Nemanja Uvalin z GreenStaru BC.

A w trakcie finału podsumowywaliśmy turniej.

Występ swoich zawodników opisuje trener GreenStar BC – Łukasz Łukaszewski:

Sami chłopcy z zielonogórskiej ekipy z lekkim rozczarowanie mówili o swoim wyniku, a szukaliśmy z nimi tez recepty na dogonienie rywali z europejskiej czołówki w tej kategorii wiekowej. Mówią Nemanja Uvalin, Wojciech Sokołowski i Mikołaj Kaczmarek:

Na koniec jeszcze Mihajlo Uvalin – założyciel i właściciel klubu GreenStar BC:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku