°C

Moc Kultury 27. 12. 2019

źródło: Dagmara Korona
 

W Biurze Wystaw Artystycznych do 5 stycznia przyszłego roku w ramach Salonu Jesiennego  czynna jest wystawa zatytułowana „Przegląd aktualnej twórczości artystów województwa lubuskiego”. Jeszcze tylko do niedzieli jest okazja do obejrzenia fotografii Adama Sowy „Zapomniane pałace Ziemi Lubuskiej”. Na wystawę zaprasza Muzeum Ziemi Lubuskiej.

W Tkalni przy ul. Fabrycznej o godz. 19.00 koncert Dagmary Korony promujący  najnowszą, jeszcze ciepłą płytę  artystki „The worlds of mantas”.

Na 20.00 mini browar HAUST Zielona Góra, zaprasza  na prawdziwy, jedyny w swoim rodzaju, kultowy i wyjątkowy Bluesowy  Jam Session !!! Będzie  kilka niespodzianek i nowości. Gościem specjalnym będzie pianista Wojciech Pruszyński.

Wstęp wolny.

Noc jeszcze się nie skończyła, dzień jeszcze się nie rozpoczął. Pierwsze promienie słońca przejmują horyzont, rzucając światło na nowy dzień. Jaki będzie? Ty zdecyduj.
Koncert muzyki elektronicznej „Brzask” dziś o 22.00 w Obiekcie przy ul. Kazimierza . Zagrają: Grzegorz K,  Jacob P  oraz Alex Fish.

W  Jazzkinie przy ul. Sobieskiego już jutro  koncert The Corners – Post Punk / Indie Rock.  Obecny skład funkcjonuje od 2019 roku. Zespół zagrał do tej pory kilkadziesiąt koncertów min. w roli supportów takich grup jak Power of Trinity, Trzynasta w samo południe czy T.Love.

Koncert rozpoczyna się o 20.00 .

W Cinema City polskie  komedie  „Futro z misia”  oraz „Jak poślubić milionera”, dramat historyczny w reżyserii Romana Polańskiego „ Oficer i Szpieg” i oczywiście przygodowy Sci – Fi „Gwiezdne wojny: ” Skywalker – Odrodzenie”.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku