°C

Awaria wodociągu przy Monte Cassino

Fot. Bartosz Schaefer
 

Awaria wodociągu na Os. Słonecznym - trwa naprawa usterki.

Mieszkańcy bloków przy ul. Monte Cassino i Okulickiego od sobotniego popołudnia nie mają wody. Na miejscu zielonogórzanie poinformowali nas, że wczoraj około 16:00 w okolicach Tancbudy ze studzienki przez kilka godzin tryskała woda. Po przyjeździe pracowników Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji okazało się, że nie można przeprowadzić prac ze względu na zaparkowane  w miejscu awarii samochody.

Dziś wznowiliśmy naprawy – mówi mistrz wydziału sieci Jakub Łyszkowski:

ZWiK zapewnił mieszkańcom dostęp do wody poprzez beczkowóz, jednak jak nam mówią mieszkańcy – życie nadal jest utrudnione: 

Aktualnie problem z dostępem do wody mają mieszkańcy bloków przy Monte Cassino od 1 do 21 oraz przy Okulickiego od 31 do 41. Nie wiadomo kiedy zakończą się prace naprawcze. Szczegóły pod numerem alarmowym 994.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku