°C

Świąteczny Piknik z Ekonomią Społeczną w Tle

Fot. A. Steciąg
 

Warsztaty z wypieku świątecznych rogalików, wspólne wykonywanie ozdób choinkowych, a także spotkanie z bałwanem Olafem - to tylko niektóre z atrakcji Świątecznego Pikniku z Ekonomią Społeczną w Tle, jaki odbędzie się w Zielonej Górze.

Na sobotni piknik zaprasza Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Jak zaznacza Agata Fogel z zielonogórskiego biura OWES, będzie to dobra okazja, aby poczuć już atmosferę świąt, a przy okazji spotkać się z przedstawicielami różnych fundacji, stowarzyszeń czy spółdzielni socjalnych:

 

Świąteczny Piknik Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej połączony też zostanie z uroczystą galą konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”, w trakcie której poznamy firmy i instytucje najlepiej współpracujące z lubuskimi organizacjami społecznymi.

– Nasz konkurs cieszy się coraz większym powodzeniem i z każdym rokiem przybywa dobrych praktyk, które warto pokazywać i warto nagradzać – mówi koordynatorka konkursu Monika Robaszyńska:

 

Dodajmy, że Świąteczny Piknik z Ekonomią Społeczną w Tle odbędzie się w zielonogórskim Domu Harcerza przy ul. Wyszyńskiego 19a.

Początek sobotniej imprezy o godz. 10.00, a zakończenie zaplanowano na godz. 15.00.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku