°C

Elżbieta Rafalska o zielonym rynku pracy

autor: Piotr Wiśniewski
 

Europoseł Elżbieta Rafalska zorganizowała w Gorzowie konferencję mówiącą o nowych wyzwaniach Unii Europejskiej pod hasłem „Zielone miejsca pracy jako wyzwanie dla krajów Unii Europejskiej”.

Podczas obrad europoseł zaprezentowała między innymi działania Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, której jest członkiem. My zapytaliśmy organizatorkę konferencji, w czym tkwi siła tej szóstej co do wielkości grupy w europarlamencie, skupiającej 62 europosłów z 15 krajów.

O proekologicznych działaniach gorzowskiej i zielonogórskiej elektrociepłowni mówił podczas obrad dyrektor gorzowskiego zakładu Mirosław Rawa.

Krzysztof Kielec prezes zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentował uczestnikom konferencji specyfikę europejskiego rynku pracy nawiązując do warunków tego rynku w województwie lubuskim.

Konferencje zakończyła dyskusja na temat kierunków rozwoju naszego rodzimego rynku pracy. W konferencji oprócz zaproszonych gości i parlamentarzystów udział wziął również p.o. wojewody lubuskiego Wojciech Perczak.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku