°C

Stelmet zagra dziś o ósme zwycięstwo z rzędu w PLK

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Stelmetu zmierzą się dzisiaj w PLK z Polpharmą Starogard Gdański. Po 7 zwycięstwach z rzędu ciężko podejrzewać, żeby zielonogórzanie mieli kłopoty z zespołem, który okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

Polpharma od początku sezonu prezentowała się źle i już w połowie października zwolniony został trener Marcin Lichtański, a zespół przejął Marek Łukomski. Pod jego wodzą udało się Polpharmie wygrać z Legią Warszawa i postawić się Polskiemu Cukrowi Toruń.

Ostatnio jednak znów zespół ze Starogardu Gdańskiego zagrał źle – przegrał u siebie wysoko z Astorią Bydgoszcz i ciężko przypuszczać, żeby Stelmet miał z nią problemy.

Zawodnicy Stelmetu nie ukrywają, że liczą na ósmą wygraną z rzędu, ale starają się zachować koncentrację na mecz. A trenerzy przyznają, że to właśnie koncentracja będzie w tym meczu najważniejsza.

-Trzeba dobrze zacząć mecz i go spokojnie kontrolować – mówi jeden z nich Mariusz Niedbalski:

Spokojny o wynik wydaje się być Łukasz Koszarek, kapitan Stelmetu choć mówi też, żeby uważać na rywali:

Początek meczu 0 19:00, na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra, na 97.1 fm.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku