°C

J.Jakimowicz promował książkę w zielonogórskim Bachusie

 

Aktor, prezenter, celebryta, a ostatnio również gospodarz programu w Telewizji Polskiej – Jarosław Jakimowicz odwiedził w piątek Zieloną Górę. Jak sam mówił: przyjechał do przyjaciół i miasta, które pokochał.

Słynny „Cichy” z przeboju kasowego lat 90-tych Młode Wilki często odwiedza nasze miasto. Ostatnio był na Winobraniu, a jeszcze wcześniej w sierpniu na spotkaniu z mieszkańcami.

Tym razem okazją do przyjazdu jest promocja książki „Życie Jak Film, JAKIMOWICZ”.

– Nikomu nigdy nie zrobiłem niczego złego. Nie mam wrogów, a ta książka nie jest żadną formą dokopania komukolwiek czy prywatnej zemsty. Kompletnie nie o to chodzi – mówił Jarosław Jakimowicz:

Na spotkaniu pojawili się wierni fani aktora. Pan Zbigniew przyszedł na spotkanie, bo postać Jarosława Jakimowicza imponuje mu bardzo:

W przyszłym roku w kinach ma pojawić się kolejna część Młodych Wilków. Jej produkcję nadzoruje Jakimowicz i Piotr Szwedes, odtwórca roli Prymusa w Młodych Wilkach.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku