°C

Lubuszanie na podium Grand Prix

fot. Jakub Lesiński
 

W Drzonkowie zakończyła się dwudniowa rywalizacja w ramach II Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Lubuszanie po raz kolejny nie zawiedli i znaleźli się na podium.

Na najwyższym stopniu w swoich klasach znaleźli się dwaj przedstawiciele zielonogórskiego Startu – Tomasz Jakimczuk (klasa 1-3) i Piotr Grudzień (klasa 8):

Na podium, w dodatku w tej samej klasie (11) stanęło dwóch gorzowian z tamtejszego Startu. Zwyciężył Marek Chybiński, a tuż za nim uplasował się Damian Fira:

Pozostali Lubuszanie, którzy stawali na podium: druga w klasie 9-10 była Dorota Mituta, zaś trzeci w klasie 6 Tomasz Mika (oboje ZSR Start Zielona Góra). Ponadto trzeci w klasie 10 był Krzysztof Marcinkiewicz (GZSN Start Gorzów).

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku