°C

Słaby występ akademików: AZS przegrał z Ostrovią

fot. Marek Staniszewski
 

Piłkarze ręczni AZS-u UZ Zielona Góra przegrali przed własną publicznością z Ostrovią Ostrów 22:25 w kolejnym meczu I ligi.

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęła się dobrze dla gości, którzy prowadzili po 4 minutach 3:1. Zielonogórzanie najwyższe prowadzenie utrzymali w 19 minucie, gdy po rzucie karnym Adama Szarłowicza wygrywali 8:6. Na przerwę obie drużyny zeszły przy prowadzeniu Ostrovii 11:10. Druga połowa pod kontrolą ostrowian, którzy bezlitośnie wykorzystali błędy akademików. W 56 minucie AZS przegrywał 22:24. ale ostatnie słowo należało do gosci. Relacja Marka Staniszewskiego:

Najwięcej bramek dla AZS UZ zdobyli: Szymon Gołębiowski i Jędrzej Jasiński po 6.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku