Brawa za ambicję, ale punkty pojechały do Wrocławia

Marek Staniszewski

W spotkaniu piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów U-15 żegnający się z rozgrywkami zespół Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz przegrał w Zielonej Górze ze Śląskiem Wrocław 0:3.

Spotkanie odbywało się w bardzo trudnych warunkach przy mocno padającym deszczu. Na śliskim boisku lepiej radzili sobie wrocławianie, którzy w pierwszej połowie w 11, 20 i 27 minucie zdobyli gole na wagę trzech punktów. Zielonogórzanie stworzyli kilka sytuacji pod bramką Śląska, ale bardzo dobrze spisywał sie bramkarz Wiktor Lipiec, który w drugiej części meczu wybronił kilka bardzo groźnych strzałów piłkarzy APMM: