°C

O. Tomczyk-Iwko: Kukiz nie zauważy kiedy zostanie ugotowany

Płock, 17.08.2019. Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (2P) oraz lider partii Kukiz'15, Paweł Kukiz (2L) podczas krajowej konwencji wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego przed wyborami parlamentarnymi, 17 bm. w Płocku. Na konwencji zostaną zaprezentowani liderzy list wyborczych komitetu PSL-Koalicja Polska. (mr) PAP/Piotr Augustyniak
 

Powyborcza rzeczywistość w Kukiz'15.

Jak twierdzi szefowa struktur tej partii w Lubuskiem – Olimpia-Tomczyk-Iwko – trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać polityczna przyszłość ugrupowania Pawła Kukiza w naszym regionie:

Olimpia Tomczyk-Iwko jest sceptycznie nastawiona do ewentualnej współpracy lubuskich władz Kukiz ’15 z PSL-em. Tymczasem Paweł Kukiz chce współpracować z PSL-em pod szyldem Koalicji Polskiej:

Przypomnijmy, do Sejmu z list PSL-u weszło 5 polityków Kukiz ’15.

Olimpia Tomczyk-Iwko

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku