°C

Ruszyła akcja Czytaj.pl

fot. daniel sawicki
 

Biblioteka Norwid zaprasza do udziału w akcji Czytaj.pl. Aby wziąć w niej udział wystarczy do końca miesiąca przyjść do jednej z placówek bibliotecznych na terenie Zielonej Góry i zeskanować kod QR. W ten sposób na ponad miesiąc uzyskamy dostęp do bestsellerów w postaci e-booków i audiobooków.

W akcji bierze udział 21 miast z całej Polski. Zielona Góra zgłosiła się do akcji po raz pierwszy. – Wśród książkowych, do których uzyskamy dostęp będą m.in. dzieła Remigiusza Mroza czy Marka Krajewskiego – mówi Anna Urbańska z Biblioteki Norwid:

W tym roku, tak jak poprzednio, Czytaj.PL towarzyszy akcja „Upoluj swoją książkę”, której pomysłodawcą jest Instytut Książki. Jej ambasadorami zostało 1400 uczniów ze szkół średnich w całej Polsce. Wyposażeni w specjalne koszulki z napisem „Jestem pod wpływem czytania” będą udostępniać za darmo książki swoim znajomym za pomocą umieszczonego na nich kodu QR.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku