Łatwe zwycięstwo Stilonu w Przylepie

Marek Staniszewski

W lubuskiej czwartej lidze piłkarskiej TS Masterchem Przylep przegrał ze Stilonem Prosupport 0:4 (0:3).

Gorzowianie znakomicie rozpoczęli spotkanie, bo już w 5 minucie gola zdobył Rafał Świtaj. Kolejne dwie bramki dla Stilonu padły w 18 i 19 minucie, a na listę zdobywców goli wpisali się Wojciech Kurlapski i Myroslav Taranenko. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze stworzyli trzy niebezpieczne sytuacje pod bramką gorzowian, ale żadna z akcji nie zakończyła się golem. Po zmianie stron znów przeważał Stilon, a w 68 minucie rezultat spotkania ustalił Wojciech Kurlapski: