°C

Technologiczne forum po raz drugi

fot. daniel sawicki
 

11 firm z Polski i całego świata prezentuje swoje unikatowe produkty podczas II Lubuskiego Forum Technologii Przemysłowych w Nowym Kisielinie.

Nowoczesne linie technologiczne, rozszerzona rzeczywistość czy urządzenia obsługujące zautomatyzowane procesy produkcyjne – to wszystko można oglądać uczestnicząc w pokazach i warsztatach.

Małgorzata Kozłowska, kierownik ds. marketingu i współpracy z przemysłem podkreśla, że Ziemia Lubuska może być dla technologicznych gigantów ważnym i ciekawym miejscem do inwestowania:

Transitions Technologies PSC jest firmą zajmującą się m.in. wdrażaniem rozszerzonej rzeczywistości w procesach produkcyjnych. Paweł Stodolny, kierownik zielonogórskiego biura firmy zauważa, że od kilku lat firma dynamicznie rozwija się również w Polsce:

II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych odbywa się pod hasłem optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwie poprzez automatyzację procesów produkcyjnych oraz poprawę warunków BHP na konkretnych stanowiskach.

 

 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku