°C

Szkolne Targi Kariery w „Ekonomiku”

fot. daniel sawicki
 

20 wystawców prezentuje się na Szkolnych Targach Kariery, który rozpoczęły się we wtorek w CKZiU Ekonomik. Wśród firm i instytucji jest aż pięć służb mundurowych. Do tego potentat w dziedzinie innowacji kosmicznych, czyli zielonogórski HERTZ i oferty edukacyjne.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery i ma na celu wsparcie uczniów w świadomym planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej, a także zaznajomienie ich ze strukturą lokalnego rynku pracy – mówi Daria Lisiecka, doradca zawodowy przy CKZiU Ekonomik:

Marta Pankowska z firmy HERTZ Systems dostrzega wśród uczniów spore zainteresowanie nowymi technologiami:

Eryk Mikołajczyk i Piotr Jankowski byli zdziwieni ilością wystawców i reprezentowanych branż na targach:

Szkolne Targi Kariery potrwają do godz. 13.00.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku