°C

Przełamią kryzys po Monaco? Stelmet zagra w Gliwicach!

Maciej Noskowicz
 

GTK Gliwice - to kolejny rywal koszykarzy Stelmetu ENEI BC ZIelona Góra w meczu PLK. Mistrzowie Polski o punkty zagrają dziś na wyjeździe.

GTK – beniaminek rozgrywek – to obecnie trzynasta drużyna PLK. Stelmet po tym jak odpadł z europejskich pucharów musi się skupić już tylko na grze w polskiej lidze. Zielonogórzanie są faworytami, choć gliwiczanie u siebie potrafią wygrać z każdym. Poza tym w hali CRS-u byli w grudniu ubiegłego roku blisko sprawienia sensacji przegrywając ze Stelmetem zaledwie jednym punktem.

GTK ma w dorobku 10 zwycięstw i 14 porażek i bardzo małe szanse na awans do fazy play-off. Gospodarze zagrają pewnie na luzie nie mając nic do stracenia. Stelmet, po wysokiej porażce w Monaco, będzie pewnie chciał się zrehabilitować i przerwać kryzys. Czy tak się stanie? 

Przed meczem rozmawialiśmy z drugim trenerem mistrzów Polski – Arkadiuszem Miłoszewskim:

Mecz Stelmetu z GTK Gliwice rozpocznie się o 18. Na relację zapraszamy do Radia Zielona Góra.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku