°C

Trzeci Kongres Gospodarczy

Fot. Zofia Popielecka
 

Dziś rozpoczął się w Filharmonii Zielonogórskiej dwudniowy Kongres Gospodarczy.

Ochrona środowiska, nowoczesne technologie, metody zatrzymania pracownika i rozwój regionu – na te tematy podczas trzeciego Kongresu Gospodarczego w Zielonej Górze przez najbliższe dwa dni będą rozmawiali przedsiębiorcy i samorządowcy z województwa lubuskiego.

Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego, mówi, że podczas dwudniowych rozmów nie zabraknie wymiany doświadczeń wśród specjalistów z regionu:

Hanna Nowicka z Agencji Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze mówi, że spotkania tego typu mają duże znaczenie dla rozwoju regionu oraz firm, które dopiero wchodzą na rynek:

Wśród uczestników Kongresu jest Maciej Kaczmarski z jednej z zielonogórskich firm, który podkreśla, że przedsiębiorcy na co dzień spotykają się z wieloma przeciwnościami, z którymi trzeba umieć sobie poradzić:

Przypomnijmy, że Kongres Gospodarczy odbywa się w Filharmonii Zielonogórskiej i potrwa dwa dni.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku