°C

Niebezpiecznie na drogach

fot. słuchacz RZG
 

Wyglądało poważnie, na szczęście dobrze się skończyło – kobieta potrącona na pasach na ul. Sulechowskiej nie odniosła poważniejszych obrażeń - zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Z kolei na Aglomeracyjnej zderzyły się 2 auta osobowe.

 Do kraksy na ul. Sulechowskiej doszło około godziny 15.00. W kobietę wjechał kierowca auta osobowego. Długo zablokowany był pas ruchu w kierunku  Centrum Rekreacyjno – Sportowego.

Wciąż nie wiadomo, jakie obrażenia ma kierowca mercedesa, który zderzył się z audi na Aglomeracyjnej. Mężczyzna przechodzi badania w szpitalu – poinformowali nas policjanci. Na Aglomeracyjnej, na wysokości bazy PKS, zderzyły się audi i mercedes – siła była tak duża, że pojazdy znalazły się na ścieżce rowerowej – przekazywali nam słuchacze.

Wcześniej dwa pojazdy  zderzyły się na wiadukcie na al. Zjednoczenia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku