°C

Moc kultury [7.10.19]

fot. Pixabay

Przedpołudnie będzie należało dzisiaj do dzieci i młodzieży, których na dwa koncerty zaprosiła Filharmonia Zielonogórska. Tematem muzycznych spotkań będą podróże koziołka lubuskiego.

Biblioteczna filia numer 1 przy ul. Ptasiej przygotowała wernisaż wystawy fotograficznej Ireny Niwy pod tytułem „Remake”. Prezentacja o 18.00, a wystawa będzie czynna do 11 listopada.

W uniwersyteckiej auli przy ul. Podgórnej dzisiaj dwie odsłony przedstawienia „Pikantni” z udziałem aktorów warszawskich  scen, m.in. Anny Muchy i Michała Ziembickiego. O 17.30 i 20.15.

Jutro o 17.00 biblioteka Norwida zaprasza na promocję książki poetyckiej „Pora słowa” Pawła Kuszczyńskiego, poety i krytyka literackiego, prezesa poznańskiego Oddziału Związku Literatów Polskich oraz autora kilkunastu książek poetyckich.

Także jutro o tej samej porze w Hydrogalerii zaplanowano wernisaż prac Ryszarda Anackiego „Muzyka w malarstwie i fotografii”.

W kinie do wyboru: komedie, kryminały oraz dramaty, np. „(Nie)znajomi”, „Ad astra”, „Był sobie pies 2”, „Czarny mercedes” i „Joker”.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku