°C

Radni PiS i KO zgodnie o sukcesie w sprawie mostu w Cigacicach

Źródło: youtube.com

W piątek miasto i powiat doszły do porozumienia w sprawie finansowania remontu mostu w Cigacicach. Remont mostu uzyska pełne dofinansowanie. Do osiemdziesięciu procent finansowania rządowego , które zostanie przeznaczone na remont przeprawy, resztę ok. 3 milionów złotych dołoży miasto Zielona Góra. Dodatkowo przedstawiciele starosty zielonogórskiego zapewnili, że niezwłocznie przystąpią do realizacji projektu.

Informację przyjąłem z radością przyznał  w programie Miejskie Sprawy Piotr Barczak – przewodniczący rady miasta z PiS:

Na pewno jest to sukces  i jak zwykle udało się to załatwić przed wyborami. Szkoda, że negocjacje były tak trudne i  było wokół tej sprawy tyle zamieszania  podsumował Dariusz Legutowski – radny klubu Koalicji Obywatelskiej:

Jutro odbędzie się  sesja rady miasta, podczas której zaprezentowany zostanie m.in. przebieg wykonania budżetu miasta Zielona Góra.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.