°C

Radni PiS i KO zgodnie o sukcesie w sprawie mostu w Cigacicach

Źródło: youtube.com
 

W piątek miasto i powiat doszły do porozumienia w sprawie finansowania remontu mostu w Cigacicach. Remont mostu uzyska pełne dofinansowanie. Do osiemdziesięciu procent finansowania rządowego , które zostanie przeznaczone na remont przeprawy, resztę ok. 3 milionów złotych dołoży miasto Zielona Góra. Dodatkowo przedstawiciele starosty zielonogórskiego zapewnili, że niezwłocznie przystąpią do realizacji projektu.

Informację przyjąłem z radością przyznał  w programie Miejskie Sprawy Piotr Barczak – przewodniczący rady miasta z PiS:

Na pewno jest to sukces  i jak zwykle udało się to załatwić przed wyborami. Szkoda, że negocjacje były tak trudne i  było wokół tej sprawy tyle zamieszania  podsumował Dariusz Legutowski – radny klubu Koalicji Obywatelskiej:

Jutro odbędzie się  sesja rady miasta, podczas której zaprezentowany zostanie m.in. przebieg wykonania budżetu miasta Zielona Góra.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku