°C

Lewica chce budować dużo i tanio. Dla każdego

fot. Daniel Sawicki

Tanie kredyty na mieszkania dla każdego, tanie wynajmy i przywrócenie w ten sposób godności najsłabszym – oto pomysły gospodarcze przedstawione dziś w Zielonej Górze na konferencji prasowej z udziałem lidera lewicy Włodzimierza Czarzastego.

Czarzasty podkreślił, że na lewicy zapanowała zgoda i między poszczególnymi kandydatami nie ma targów i wojen podjazdowych. W okręgu lubuskim komitet liczy na co najmniej dwa mandaty. – Drzemie w mieszkańcach tych ziem potencjał, dlatego kłaniam się wszystkim tym, którzy te ziemie odbudowali w czasach PRL – mówił przewodniczący SLD:

Bogusław Wontor wskazywał na problemy w polityce mieszkaniowej. Zdaniem Wontora w Zielonej Górze od kilkunastu lat nie wybudowano żadnego mieszkania komunalnego i socjalnego:

Anita Kucharska Dziedzic podkreśliła, że po 1989 roku wiele osób zostało pozostawionych samym sobie i nie otrzymało znikąd pomocy:

Włodzimierz Czarzasty pytany o aferę hejterską związaną z serwisem internetowym Sok z buraka, prowadzoną jak się okazało, przez osobę związaną z Platformą Obywatelską, odmówił komentarza w tej sprawie.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.