°C

Lewica chce budować dużo i tanio. Dla każdego

fot. Daniel Sawicki
 

Tanie kredyty na mieszkania dla każdego, tanie wynajmy i przywrócenie w ten sposób godności najsłabszym – oto pomysły gospodarcze przedstawione dziś w Zielonej Górze na konferencji prasowej z udziałem lidera lewicy Włodzimierza Czarzastego.

Czarzasty podkreślił, że na lewicy zapanowała zgoda i między poszczególnymi kandydatami nie ma targów i wojen podjazdowych. W okręgu lubuskim komitet liczy na co najmniej dwa mandaty. – Drzemie w mieszkańcach tych ziem potencjał, dlatego kłaniam się wszystkim tym, którzy te ziemie odbudowali w czasach PRL – mówił przewodniczący SLD:

Bogusław Wontor wskazywał na problemy w polityce mieszkaniowej. Zdaniem Wontora w Zielonej Górze od kilkunastu lat nie wybudowano żadnego mieszkania komunalnego i socjalnego:

Anita Kucharska Dziedzic podkreśliła, że po 1989 roku wiele osób zostało pozostawionych samym sobie i nie otrzymało znikąd pomocy:

Włodzimierz Czarzasty pytany o aferę hejterską związaną z serwisem internetowym Sok z buraka, prowadzoną jak się okazało, przez osobę związaną z Platformą Obywatelską, odmówił komentarza w tej sprawie.

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku