°C

Most w Cigacicach – tak. A co z przeprawą w Pomorsku?

Fot. A. Steciąg

Czekamy na prace – mówi o remoncie mostu w Cigacicach poseł Jerzy Materna z Prawa i Sprawiedliwości. W piątek w rozmowach trójstronnych na linii prezydent Zielonej Góry – starostwo i strona rządowa, uzgodniono pełne finansowanie inwestycji.

Do 12 milionów złotych ze środków centralnych, 3 miliony dołoży miasto:

Jerzy Materna poinformował, że zagrożona jest budowa przeprawy w Pomorsku. Z notatki, do której dotarł, autorstwa zarządu dróg wojewódzkich wynika, że urząd marszałkowski wycofał rekomendacje dla tej inwestycji:

Cała rozmowa do wysłuchania na stronie Radia Zielona Góra.

Jerzy Materna

CZYTAJ WIĘCEJ: Lawina komentarzy po ujawnieniu informacji o rzekomej „tajemniczej notatce” na temat budowy mostu w Pomorsku. Według wcześniejszych informacji inwestycja miała być skreślona z rządowego programu „Mosty dla Regionów”. Jak się okazuje, nie jest ona zagrożona a całe zamieszanie jest efektem pomyłki pisarskiej.

Most w Pomorsku niezagrożony. R.Kowalczuk tłumaczy: To moja pomyłka

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.