°C

Most w Cigacicach – tak. A co z przeprawą w Pomorsku?

Fot. A. Steciąg
 

Czekamy na prace – mówi o remoncie mostu w Cigacicach poseł Jerzy Materna z Prawa i Sprawiedliwości. W piątek w rozmowach trójstronnych na linii prezydent Zielonej Góry – starostwo i strona rządowa, uzgodniono pełne finansowanie inwestycji.

Do 12 milionów złotych ze środków centralnych, 3 miliony dołoży miasto:

Jerzy Materna poinformował, że zagrożona jest budowa przeprawy w Pomorsku. Z notatki, do której dotarł, autorstwa zarządu dróg wojewódzkich wynika, że urząd marszałkowski wycofał rekomendacje dla tej inwestycji:

Cała rozmowa do wysłuchania na stronie Radia Zielona Góra.

Jerzy Materna

CZYTAJ WIĘCEJ: Lawina komentarzy po ujawnieniu informacji o rzekomej „tajemniczej notatce” na temat budowy mostu w Pomorsku. Według wcześniejszych informacji inwestycja miała być skreślona z rządowego programu „Mosty dla Regionów”. Jak się okazuje, nie jest ona zagrożona a całe zamieszanie jest efektem pomyłki pisarskiej.

Most w Pomorsku niezagrożony. R.Kowalczuk tłumaczy: To moja pomyłka

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku