°C

Moc kultury [23.09.19]

fot. Bartosz Schaefer

Zielonogórski Ośrodek Kultury czeka na zdjęcia martwej natury w ramach Jesiennych Spotkań Kulturalnych Autunalia. Konkurs adresowany jest do młodszych i starszych, a prace można zgłaszać do 8 listopada.

W Galerii Pro Arte na deptaku najnowsze prace prezentuje Jerzy Fedro. Wystawa zatytułowana jest „Między HB a 8B”.

W kinie, między innymi „Ad Astra” z bardzo dobrze ocenianą rolą Brada Pitta, który jako astronauta wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu Ziemi. Do tego np. „Rambo. Ostatnia krew”  i historyczne „Piłsudski” oraz „Legiony”, choć  historia jest tu tłem dla historii miłosnej.

Dla młodszych do obejrzenia np. „Angry Birds 2” czy „Toy Story 4”.

Jutro zielonogórska biblioteka będzie świętować 198 rocznicę urodzin swojego patrona – Cypriana Kamila Norwida. Z tej okazji zaprasza mieszkańców na szereg wydarzeń- zabaw, spotkań autorskich i koncertów. Wszystko zacznie się o 9.30 i potrwa aż do wieczora.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku